U bevindt zich hier: Home > Contact


Bezoekadres:

Industriestraat 10

6827 BD  Arnhem

Nederland 


Riksen Arnhem B.V.

Telefoon: +31 (0) 26 - 361 37 40

Fax.         +31 (0) 26 – 361 81 10

E-mail:     info@riksen.nl

K.V.K. :    09082431

BTW nummer: NL00803516290b01

IBAN:  NL45RABO 01317 58 322


Mond & Riksen B.V.

Telefoon: +31 (0) 88 - 200 61 30

E-mail:     orderdesk@farmusol.com

K.V.K. :    09102731

BTW nummer: NL00807467753b01

IBAN:  NL38RABO 01238 00 277


MEDEWERKERS KANTOOR

DIRECTIE

PLANNING


Naam: Albert Riksen  

Functie: Directeur        

Telefoon: 026-3613740      

E-mail: a.riksen@riksen.nl


Naam: Kevin Hogenes

Functie: Assistent Planner

Telefoon: 026-3613740

E-mail: k.hogenes@riksen.nl


Naam: Floris Rhemrev 

Functie: Commercieel Directeur, Veiligheidsadviseur      

Telefoon: 088-2006110   

E-mail: f.rhemrev@riksen.nl


Naam: Martijn Spork

Functie: Assistent Planner

Telefoon: 026-3613740

E-mail: m.spork@riksen.nl


Naam: Richard van Manen 

Functie: Financieel Directeur       

Telefoon: 088-2006190  

E-mail: r.vanmanen@riksen.nl


Naam: Jeffrey Elleswijk

Functie: Assistent Planner

Telefoon: 026-3613740

E-mail: j.elleswijk@riksen.nl

WAREHOUSE ADMINISTRATIE

BEDRIJFSLEIDING & ADMINISTRATIE


Naam: Henry van Hummel

Functie: Hoofd Warehouse, BHV, Veiligheidsadviseur

Telefoon: 088-2006130

E-mail: h.hummel@riksen.nl


Naam: Leo Arts

Functie: Bedrijfsleider, Hoofd BHV, Veiligheidsadviseur

Telefoon: 088-2006110  

E-mail: l.arts@riksen.nl


Naam: John Reijers

Functie: Warehouse administratie

Telefoon: 088-2006130

E-mail: j.reijers@riksen.nl


Naam: Ivar Stam

Functie: Controller

Telefoon: 088-2006190

E-mail: i.stam@riksen.nl




Naam: Nils Vermeulen

Functie: Medewerker Financiële Administratie

Telefoon: 088-2006190

E-mail: n.vermeulen@riksen.nl